Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Novice

MEP 2016 - 2 dan

Matevz Dolenc

2.dan mladinskega evropskega prvenstva: Zopet zelo uspešni nastopi slovenkih plavalcev! Janja Segel je z novim mladinskim državnim rekordom osvojila končno 4.mesto na 100 prosto. V disciplini 200m prsno sej je prav tako z novim mladinskim državnim rekordom 2:30,70 kot četrta v finale uvrstila naša Neža Klančar. Uspeh je dopolnila, srebrna na 50 prsno Tara Vovk, ki se je uvstila v finale kot 5.

V predtekmovanjih sta nastopila tudi David Mihalič v disciplini 200 mešano, ki je z novim osebnim rekordom osvojil 21.mesto in Matjaž Rozman, ki je sicer malenkost zaostal za svojim najboljšim časom, vendar je bilo to le ogrevanje pred njegovim glavnim nastopom na 100 defin.