Pošljite nam sporočilo

Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

kodeljevo-proge-1.jpg

Selekcije

1. selekcija

DEMŠAR Blaž (A), 1997Trener: POLJAK Aleš in TORKAR Tomaž
DEMŠAR Domen, 2000
HAJDINJAK Katja (A), 1992več ‣
KERČ Aljaž, 1990
KLANČAR Neža, 2000
KOCIJAN Neža, 1999
MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000
MIHALIČ David, 1999
MILANEZ Izabela, 1999
POGAČNIK Žan, 2000
ROZMAN Matjaž, 1999
SVETEK Jaka, 2000
ŠILAR Maša, 1999
ŠTIH Gašper, 2001
TODOROVIČ Andrea, 2001
ZORKO Nika, 2001
ŽAUCER Maša, 2001

2. selekcija

FAJON Nej, 2002Trener: TORKAR Tomaž
JELESIJEVIČ Anja, 2003
JEZERC Tevž, 2002več ‣
KOŠIR Mark, 2002
KUŠTER Taša, 2003
MARTINČIČ Naja, 2003
MATKOVIČ Antea Maris, 2002
NAHTIGAL Benjamin, 2003
PERKO Matija, 2002
PUŠNIK Jaka, 2003
SVETEK Tajda, 2002
VIDMAR Matjaž, 2001

3. selekcija

DJUKIČ Robert, 2004Trener: TORKAR Nina
DOVČ Lan, 2003
HAJDINJAK Anin, 2004več ‣
ILIČ Leja, 2004
KRAMER Neja, 2004
MALJEVEC Ana, 2003
MIHALIČ Sara, 2004
MIŠVELJ Lara, 2004
OCEGUERO-BATTELINO Isabel, 2004
OVIJAČ Pia, 2005
RAJIĆ Timon, 2005
STOJKOVIČ Katja, 2004
ŠTIH Matevž, 2005
TOMAŽIČ Špela, 2003
ULAGA STERLE Cene, 2004
VALANT Gaja Lucija, 2004
ZADRAVEC Val, 2003

4. selekcija

ARTIČ Dan, 2004Trener: BUČAR Jure
ARTIČ Rea Tia, 2006
ČERIN Ema, 2006več ‣
KOŠUTA Ruben, 2004
MIKUŽ Bor, 2006
MLAKAR Lea, 2006
MUSTAR Martin, 2006
NOVAK Tai, 2006
NOVAK Tinkara, 2006
PAVEŠIČ Maj, 2006
PAVEŠIČ Svit, 2006
PEČNIKAR Ambrož, 2005
PEČNIKAR Jakob, 2003
PERŠE Žiga, 2005
PETRIČ Manca , 2005
TAVZES CIRMAN Ajda, 2006
TOMAŽEVIČ Maruša, 2005
ZABUKOVEC Stella , 2006
ŽNIDARŠIČ Uma, 2006

5. selekcija

BELE Hana, 2008Trener: KOS Miha
DAKIČ Nikola, 2006
ERKER DE LUCAT George, 2010več ‣
KOVAČ Tara, 2006
KRAMER Žiga, 2006
MALKOV Andrei, 2004
MARJANOVIĆ Jan, 2007
MEŠIĆ Enej, 2009
MILIČEVIČ Alisa , 2007
OCEGUERO-BATTELINO Yona, 2006
SEDEJ Anžej, 2007
STOJKOVIČ Neža, 2007
ŠAHIČ Tijana, 2007
ZALAR Maj, 2007
ZORKO Zara, 2007
ŽALAC Lana, 2007

B. selekcija

pko-logo.jpg
ARNIČ Žiga, 2000Trener: POLJAK Aleš
CEDILNIK Andraž, 2003
BOŽIČ Manca, 2001
DOLENC Arne, 1999
DOVER Luka, 1997
GAŠPAR Jan, 1996
HOČEVAR Ana, 2000
HOČEVAR Matic, 1999
PAVEŠIČ Luka, 1996
REMŠKAR Žiga, 1999
STRBAD Matevž, 1996
ŠUŠTARŠIČ David, 2003
TROHA Katja , 2000
VINDIŠAR Pika, 2002
ŽALAC Jan, 2000