Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

01 433 42 43

Novice

10. Plavalni miting Pokal Ribnice, 15.10. 2016, Ribnica, 25m bazen

Guest User

Včeraj so plavalci Olimpije uspešno nastopili na mitingu v Ribnici. V posamičnih disciplinah so pokale osvojili: Matevž Štih (100 prosto 3.mesto, 100prsno 3. mesto, 100delfin 2. mesto), Mihalič Sara ( 100prosto 3. mesto, 100hrbtno 1. mesto, 100prsno 1.mesto, 100delfin 1. mesto), Djukić Robert ( 100hrbtno 2. mesto, 100 delfin 1. mesto) Mišvelj Lara ( 100 prosto 2 .mesto) Kramer Neja (100 hrbtno 3.mesto), Novak Tai ( 50 hrbtno 3. mesto) V finale na 100 mešano pa so se uvrstili: Matevž Štih 2. mesto, Mihalič Sara 1. mesto, Mišvelj Lara 4.mesto, Djukić Robert 5. mesto, Maljevec Ana 5. mesto in Novak Tai 5. mesto! Veliko je bilo tudi osebnih rekordov in plavalci ter trenerja Miha in Jure smo se zadovoljni in veseli vrnili v Ljubljano. ČESTITKE VSEM! O L I M P I J A!!!!

(tekst in foto: Jure Bučar)