Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

01 433 42 43

Novice

33. ŠPELIN IN VESNIN MEMORIAL 2016, 19.-20.11.2016, Kranj, 25m bazen

Guest User

V soboto 19.11. in nedeljo 20.11. je v Kranju potekalo tradicionalno tekmovanje v spomin plavalkama Špeli in Vesni.
Na stopničkah je bilo pristone kar nekaj zelene barve. V absolutni kategoriji sta zmage dosegla Aljaž Kerč (100 prosto in 50 prsno) in Neža Kocijan (50 prosto) in bila ob tem še enkrat srebrna (100 prosto).

Drugo mesto je osvojil Gašper Štih (200 delfin), tretje mesto pa sta si priplavala Domen Demšar (100 mešano) in Nejc Šimenko (50 prsno). Nejc je s tem nastopom tudi zaključil svojo plavalno kariero in mu želimo vse dobro in uspešno opravljanje študija in svojega dela.

V kategoriji B je Gašper Štih zmagal 2x (50 delfin in 200 delfin) in ob tem osvojil še eno srebrno medaljo (50 prsno).

V najmlajši kategoriji C sta nas uspešno zastopala Lucija Gaja Valant, ki je enkrat zmagala (800 prosto) in Lan Dovč, ki je osvojil eno zlato (200 delfin) in eno bronasto medaljo (200 prsno).

Čestitke tudi vsem nastopajočim za dosežene osebne rekorde!