Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

Novice

Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2017, 26.-29.1.2017, Maribor, 25m bazen

Guest User

DP za kadete, mladince in absolutno, Maribor 26.-29.1.2017
V prestolnici štajerske se je končalo zimsko državno prvenstvo za članice, člane, mladinke, mladince, kadetinje in kadete. Plavalci Olimpije so odlično nastopili in pobirali odličja (vseh je bilo skoraj 50) v vseh kategorijah. Naslov absolutnega prvaka in prvakinje so osvojili Kerč Aljaž, 3 krat ter Rozman Matjaž in Neža Klančar, 1 krat. Naslov absolutnih prvakov so osvojile tudi štafete 4x50 prosto ženske (Kocijan, Klančar, Matković in Jelesijevič), 4x50 mešano moški (Kerč, Demšar, Rozman in Dolenc), 4x50 prosto mix (Kerč, Demšar, Klančar, Kocijan). Posamične naslove mladinskega državnega prvaka/prvakinje so osvajali Rozman Matjaž, Klančar Neža, Demšar Domen in Matković Manuela Maksi. Kolajne posamično ali v štafetah so osvajali še Dolenc Arne, Todorović Andrea, Pogačnik Žan, Žalac Jan, Zorko Nika in Arnič Žiga. V kadetski kategoriji je posamične naslove in kolajne osvajala Jelesijevič Anja. Kolajno pa sta osvojila še Kušter Taša in Fajon Nej ter v štafeti poleg Anje in Taše še Martinčič Naja in Matković Antea Maris. Čestitke tudi vsem ostalim finalistom, vsem ki so uspešno nastopali in popravljali svoje osebne rekorde.
Ob vseh uspehih moramo omeniti tudi, da je kar nekaj plavalcev zaradi bolezni ostalo doma ali pa so predčasno končali prvenstvo. Ob njihovi pomoči bi bil naš uspeh nedvomno še veliko večji in jim želimo čim prejšnje okrevanje. Bravo OLIMPIJA!