Pošljite nam sporočilo

Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

01 433 42 43

Novice

Odprto prvenstvo Hrvaške in Slovenije 2017, 23.-25.7.2017, Reka (CRO), 50m bazen

Guest User

Prvi dan je Kerč Aljaž zmagal v absolutni kategoriji v disciplini 100 prsno in s tem postal prvak Slovenije. Prav tako je postal prvak Slovenije Domen Demšar v disciplini 50 delfin, ob tem je še osvojil 2. Mesto na 200 hrbtno. Katja Hajdinjak je bila 3. Na 50 delfin. Kocijan Neža in Matkovič Manuela Maksi sta plavali v A finalu, Blaž Demšar pa 2xv B Finalu.

Drugi dan je Kocijan Neža zmagala v absolutni kategoriji v disciplini 50 prosto in s tem postala tudi državna prvakinja Slovenije. Kerč Aljaž je osvojil drugo mesto absolutno in s tem postal podprvak Slovenije na 200 prsno. Demšar Domen je postal državni prvak v disciplini 50 hrbtno in podprvak v disciplini 100 delfin. Bron pa sta osvojile Katja Hajdinjak na 100 delfin in Matkovič Manuela Maksi na 50 prosto.

Tretji dan sta Aljaž Kerč in Kocijan Neža sta osvojila tretje mesto v absolutni kategoriji v disciplinah 50 prsno in 100 prosto. Aljaž je s tem postal viceprvak Slovenije, Neža pa je osvojila tretje mesto. Vice prvak Slovenije je postal tudi Domen Demšar v disciplini 100 hrbtno. Manuela Maksi Matkovič pa je uspešno nastopila v A—finalu na 200 delfin.