Uporabite formular na desni in nam napišite vaše želje, vprašanja, ... Odgovorili vam bomo v najkrašem možnem času.

01 433 42 43

Novice

DEČKI IN DEKLICE PETI NA DP, TUDI Z DRŽAVNIM REKORDOM PODOBNIK FILIPA

Tomaž Torkar

Na moštvenem in posamičnem državnem prvenstvu, ki je potekal od 22.-24.julija na Ravnah na Koroškem, so uspešno nastopali tudi naši plavalci. Ekipno so osvojili peto mesto, posamično pa sta najbolj izstopala Filip Podobnik in Enej Mešič. Filip Podobnik je šestim naslovom posamičnega državnega prvaka dodal še nov državni rekord za dečke v disciplini 100m hrbtno. Enej Mešič je bil enkrat drugi in dvakrat tretji med dečki ter osvojil še nekaj naslovov v mlajšem letniku. Čestitamo vsem finalistom, nastopajočim, trenerjem in navijačem za bučno podporo s tribun ter spodbudo skozi celo leto. Vsem želimo prijetno poletje in počitek za novo sezono.